06.06.2016

Naukowe Warsztaty Projektowe dla doktorantów i studentów – spotkanie informacyjne

Uprzejmie informujemy o pierwszej jesiennej edycji Naukowych Warsztatów Projektowych, organizowanych przez Akademię Ciekawych Myśli i Nauk. Celem warsztatów jest popularyzacja nauki wśród szerokiego grona odbiorców z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi komunikacji społecznej.

Program warsztatów został przygotowany przez grupę młodych naukowców z Akademickiego Centrum Materiałów i Nanotechnologii AGH we współpracy z Uniwersytetem Rolniczym oraz Uniwersytetem Pedagogicznym i obejmuje część naukową, edukacyjną oraz projektową w oparciu o nowatorskie metody prowadzenia zajęć. Jest to projekt skierowany do studentów i doktorantów wszystkich wydziałów AGH i ma na celu podniesienie ich kompetencji m.in. z zakresu pracy zespołowej, kreatywności, komunikacji w grupie oraz prowadzenia projektów.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne!