24.11.2014

Warsztaty "Umiejętność efektywnego uczenia się"

Chcesz się dowiedzieć, jak szybko i skutecznie opanować materiał do zajęć i egzaminów? Poznaj nowe techniki uczenia się! Kolejne, tym razem dwudniowe warsztaty Programu adaptacyjnego ADAPTER "Umiejętność efektywnego uczenia się" odbędą się 24 i 25 listopada (poniedziałek i wtorek) w Sali Klubowej DS Olimp w godz. 16.00-19.00. Serdecznie zapraszamy!

Zapisy na warsztaty prowadzi Dział Nauczania: pawilon C-1, pok. 110, tel.: 12 617 32 78, e-mail: adapter@agh.edu.pl.

To już piąta edycja Programu adaptacyjnego ADAPTER. Program pomaga studentom naszej Uczelni, przede wszystkim studentom pierwszego roku, uporać się z problemami codziennego życia. W ramach Programu studenci mogą wziąć udział w warsztatach dotyczących komunikacji, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem, a także porozmawiać z psychologiem dyżurującym w Punkcie Konsultacyjnym. Wszystkie zajęcia dla studentów AGH są bezpłatne.

Więcej informacji na stronie: www.adapter.agh.edu.pl.