02.09.2014

Targi edukacyjne Salon Maturzystów

Jesteś uczniem szkoły średniej i jeszcze nie wiesz, co chciałbyś studiować po maturze? Przyjdź na targi edukacyjne i przekonaj się, jak wiele kierunków studiów jest dla Ciebie dostępnych!!

Wrzesień to tradycyjnie już miesiąc, kiedy w największych miastach Polski są organizowane targi edukacyjne. Jest to doskonała okazja dla uczniów szkół ponadpodstawowych do zapoznania się z ofertą kształcenia, jaką posiadają różne uczelnie wyższe. Natomiast dla przedstawicieli uczelni to doskonała okazja do rozmowy z potencjalnymi studentami.

Podczas tak dużych imprez nie może zabraknąć również Akademii Górniczo-Hutniczej!

W ramach ósmej edycji targów edukacyjnych Salon Maturzystów stoisko AGH będzie można znaleźć:

- 4–5 września w GDAŃSKU,

- 10–11 września w RZESZOWIE,

- 11–12 września w WARSZAWIE,

- 15–16 września w POZNANIU,

- 22–23 września w KRAKOWIE,

- 26 września w GLIWICACH.

Szczególnie podczas imprezy krakowskiej wszyscy zainteresowani ofertą edukacyjną naszej uczelni będą mogli zdobyć informacje dotyczące 57 kierunków studiów, obejrzeć doświadczenia i pokazy naukowe oraz przyjrzeć się ciekawym wynikom prac m.in. studentów działającym w kołach naukowych, a przy okazji uzyskać wiedzę o ofercie zarówno od studentów, jak i pracowników AGH. Podczas targów wszyscy zainteresowani mogą otrzymać odpowiedzi na szczegółowe pytania dotyczące zasad rekrutacji na studia, spraw socjalno-bytowych studentów oraz kulturalno-rozrywkowej strony życia studenckiego. Oprócz wyczerpującej informacji można otrzymać ulotki i foldery na temat wszystkich wydziałów i prowadzonych na nich kierunkach, a także ciekawe i praktyczne gadżety.