12.01.2015

Warsztaty Adaptera "O sztuce porozumiewania się – dogadajmy się" oraz "Przeżyć sesję, czyli poradnik w pigułce"

Najwyższa pora zapomnieć o świątecznym lenistwie (niestety, niestety...) i powrócić do studenckiej rzeczywistości. Żeby noworoczne lądowanie na uczelni było łatwiejsze, zapraszamy Was na warsztaty Adaptera: "O sztuce porozumiewania się – dogadajmy się" oraz "Przeżyć sesję, czyli poradnik w pigułce".

Na warsztaty poświęcone komunikacji "O sztuce porozumiewania się – dogadajmy się" zapraszamy 12 stycznia (poniedziałek) do Sali Klubowej DS Olimp w godz. 16.00-19.00, natomiast warsztaty "Przeżyć sesję, czyli poradnik w pigułce" odbędą się 13 stycznia (wtorek) także w Sali Klubowej DS Olimp w godz. 16.00-19.00.

Zapisy na warsztaty prowadzi Dział Nauczania: pawilon C-1, pok. 110, tel.: 12 617 32 78, e-mail: adapter@agh.edu.pl.

www.adapter.agh.edu.pl