26.10.2016

Warsztaty Adaptera "Zarządzanie czasem i finansami w życiu studenckim" – 26.10.2016 r.

Studia to nie tylko wykłady, ćwiczenia i laborki. To także doskonała okazja do nabycia ważnej umiejętności dobrego planowania swoich zajęć, a także odpowiedniego organizowania studenckiego budżetu. W samodzielnym akademickim życiu z dala od rodziny, a pod wpływem kolegów, studenci często popełniają błędy w organizacji własnego czasu (szczególnie w organizacji nauki przed sesją) i planowaniu wydatków. Dlatego warto wcześniej nauczyć się, jak to robić dobrze!

Zapraszamy na warsztaty "Zarządzanie czasem i finansami w życiu studenckim", które odbędą się 26 października br. (środa) w g. 16.00-20.30 w sali DS "Olimp".

Zapisy na warsztaty prowadzi Dział Nauczania:

• osobiście (pawilon C-1, pok. 110),
  • telefonicznie: 12 617 32 78 lub