09.03.2017

Warsztaty Adaptera „Zarządzanie czasem i finansami w życiu studenckim" – 9.03.2017 r.

Studia wiążą się nie tylko ze zdobywaniem nowej wiedzy, ale wymagają także umiejętności, które nie są przekazywane w toku edukacji. Problemy życia codziennego – w przeciwieństwie do prostych zadań matematycznych – są bardziej skomplikowane i wymagają samodyscypliny, przewidywania oraz planowania. W samodzielnym akademickim życiu z dala od rodziny a pod wpływem kolegów studenci często popełniają błędy w organizacji własnego czasu (szczególnie w organizacji nauki przed sesją) i planowaniu wydatków.

Aby przekonać się, jak sprawnie zarządzać czasem i finansami, przyjdź na warsztat "Zarządzanie czasem i finansami w życiu studenckim", który odbędzie się 9 marca 2017 r. (czwartek) w g. 16.00-20.30 w sali DS "Olimp".

Zapisy na warsztaty prowadzi Dział Nauczania:

• osobiście (pawilon C-1, pok. 110),
  • telefonicznie: 12 617 32 78 lub