07.07.2014

Witamy na nowej stronie Działu Nauczania

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że 7 lipca br. nastąpiło przepięcie strony internetowej Działu Nauczania na nowy serwer. Odświeżyliśmy warstwę graficzną strony, wprowadziliśmy nowy podział na zagadnienia tematyczne, ale wszelkie niezbędne informacje i przydatne dokumenty znajdą Państwo pod niezmienionym adresem internetowym: www.dzn.agh.edu.pl.

Większość materiałów zamieszczonych na stronie jest dostępna bez ograniczeń, natomiast część z nich jest skierowana jedynie do pracowników naszej Uczelni i z tego powodu jest dostępna tylko z komputerów podłączonych do Uczelnianej Sieci Komputerowej AGH.

Mamy nadzieję, że nowa strona pozwoli na szybsze i skuteczniejsze znalezienie informacji niezbędnych w procesie kształcenia i studiowania w AGH.

Gdyby mieli Państwo uwagi na temat nowej strony, prosimy je kierować na adres: cieslikk@agh.edu.pl.