Akcja promocyjna "AGH – podaj dalej"

UWAGA! UWAGA!!!

Rusza kolejna edycja akcji promocyjnej "AGH – podaj dalej"!!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału!

Zajrzyjcie także na nasz fanpage na FB: www.facebook.com/aghdlaszkol

"Zakręceni w AGH" to akcja promocyjna łącząca w sobie trzy elementy składowe, w których główną rolę odgrywają wszystkie osoby i inicjatywy, które w niebanalny sposób promują Akademię Górniczo-Hutniczą, stając się jej niepowtarzalną wizytówką.

1. "AGH – PODAJ DALEJ" – skierowana do studentów i doktorantów akcja, która polega na prezentacji uczelni i wydziałów wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zaangażowane w akcję osoby przy okazji wizyt w rodzinnych stronach odwiedzają swoje stare szkoły średnie, aby spotkać się z młodszymi koleżankami i kolegami. Każda osoba jest wyposażona w prezentację oraz informatory dla kandydatów. Potwierdzeniem spotkania z młodzieżą jest rejestracja w naszej bazie oraz selfie wykonane przez studenta z grupą, które umieszczamy na koncie na Facebooku www.facebook.com/aghdlaszkol. Gratyfikacją za udział w akcji są gadżety z limitowanej wersji.

2. "WYKŁAD NIEBANALNY – PODAJ DALEJ" – to projekt skierowany do pracowników naukowo-dydaktycznych, którzy przeprowadzają wykład w szkole średniej lub na uczelni, wzbogacając go o prezentację swojego wydziału i całej Akademii. Potwierdzeniem przeprowadzenia wykładu jest rejestracja w naszej bazie oraz selfie wykonane z grupą młodzieży, które umieszczamy na koncie na Facebooku www.facebook.com/aghdlaszkol. Gratyfikacją za udział w akcji będzie nagroda Rektora i gadżety z limitowanej wersji.

3. "MOJA PASJA – PODAJ DALEJ" – to akcja skierowana do członków kół naukowych i organizacji studenckich, prawdziwych pasjonatów, którzy w ciekawy sposób potrafią zaprezentować swoje hobby, zarażając pasją innych. Pokazy mogą być organizowane na terenie uczelni albo w szkołach średnich, a fotorelacja z takich wydarzeń pojawia się na koncie na Facebooku www.facebook.com/aghdlaszkol. Najciekawsze pokazy (czyli takie, które zdobyły największą liczbę polubień) nagradzamy podczas finału obywającego się w ramach Dnia Otwartego AGH.