Porozumienia o współpracy ze szkołami średnimi

Szkoły średnie z którymi Akademia Górniczo-Hutnicza podpisała porozumienie o współpracy.

Jednym z punktów porozumienia jest spotkanie przedstawiciela AGH z uczniami szkoły ich macierzystej placówce, dlatego gdyby mieli Państwo ochotę poprowadzić takie spotkanie, prosimy o kontakt.

Lp.

Nazwa szkoły / instytucji

Adres

Kod 

Miasto

1 I Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej ul. Narewska 11 15-840 Białystok

2

Zespół Szkół Ogólnokształcących / Liceum Ogólnokształcące im. ONZ

ul. Kościuszki 41/43

23-400

Biłgoraj

3

Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Józefa Dechnika

ul. Cegielniana 24

23-400

Biłgoraj

4

Zespół Szkół Ogólnokształcących

ul. Długoszowskich 1

38-350

Bobowa

5

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego

pl. ks. Czaplińskiego 1

32-700

Bochnia

6

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego

ul. prof. Pańki 2

36-200

Brzozów

7

Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych

al. Mickiewicza 23

28-100

Busko Zdrój

8

I Liceum Ogólnokształcące 

al. Mickiewicza 13

28-100

Busko Zdrój

9

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica

ul. Piłsudskiego 14

32-500

Chrzanów

10

II Liceum Ogólnokształcące

pl. Wolności 7b

43-400

Cieszyn

11

Zespół Liceów im. M. Skłodowskiej-Curie

ul. Konopnickiej 9 

43-320

Czechowice-Dziedzice

12

Zespół Szkół

ul. Szkolna 20a

32-410

Dobczyce

13

Zespół Szkół Nr 1

ul. Wyszyńskiego 18

38-300

Gorlice

14 Liceum Ogólnokształcące im. Artura Grottgera Rynek 4 33-330 Grybów

15

Zespół Szkół Nr 2

ul. 3 Maja 15

22-500

Hrubieszów

16

Zespół Szkół Ogólnokształcących
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego

ul. Sienkiewicza 1

14-200

Iława

17

II Liceum Ogólnokształcące im. ppłk. Józefa Modrzejewskiego

ul. Floriańska 24

38-200

Jasło

18

III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

ul. Kościuszki 10

62-800

Kalisz

19

Gmina Karlino

pl. Jana Pawła II 6

78-230

Karlino

20

Gimnazjum Nr 16 im. Króla Stefana Batorego

ul. Konarskiego 2

30-049

Kraków

21

V Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego

ul. Studencka 12

30-116

Kraków

22

VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza, Stowarzyszenie UNESCO w Krakowie

ul. Wąska 7

31-057

Kraków

23

VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej

ul. Skarbińskiego 5

30-071

Kraków

24

XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte

ul. Sądowa 4

31-542

Kraków

25

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 / XVII Liceum Ogólnokształcące

ul. Złoty Róg 30

30-095

Kraków

26

Zespół Szkół Energetycznych

ul. Loretańska 16

31-114

Kraków

27

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej

os. Teatralne 33

31-948

Kraków

28

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 / III Liceum Ogólnokształcące

os. Wysokie 6

31-818

Kraków

29

Zespół Szkół Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa im. prof. Walerego Goetla

ul. Brzozowa 5

31-050

Kraków

30

Gimnazjum Nr 1

ul. Bernardyńska 7

31-069

Kraków

31

Gimnazjum Nr 4

Rynek Kleparski 18

31-150

Kraków

32

Gimnazjum Nr 7

ul. Jachowicza 5

31-564

Kraków

33

Gimnazjum Nr 2

ul. Studencka 13

31-116

Kraków

34

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 83

ul. Porzeczkowa 3

31-234

Kraków

35

Gimnazjum Nr 24 im. Juliana Ursyna Niemcewicza w Krakowie

ul. Montwiłła-Mireckiego 29

30-426

Kraków

36

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 35
Gimnazjum Nr 26

ul. Mirtowa 2

30-698

Kraków

37

Gimnazjum Nr 28 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

ul. Bujaka 15

30-611

Kraków

38

Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 4 im. Polskich Noblistów
Gimnazjum Nr 32

ul. Żabia 20

30-809

Kraków

39

Gimnazjum Nr 34 im. Henryka Sienkiewicza

ul. Potebni 7

30-537

Kraków

40

IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki

ul. Krzemionki 11

30-525

Kraków

41

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego

ul. Grzegórzecka 24

31-531

Kraków

42

Zespół Szkół Ogólnokształcących

ul. Skargi 2

38-400

Krosno

43

II Liceum Ogólnokształcące im. Konstytucji 3 Maja

ul. Kisielewskiego 18

38-411

Krosno

44

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 /
III Liceum Ogólnokształcące,
Technikum Nr 5

ul. Rzeszowska 10

38-400

Krosno

45 Zespół Szkół  Ponadgimnazjalnych Nr 4 ul. Bohaterów Westerplatte 20 38-402 Krosno
46

Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki

ul. Ogrodowa 3

32-065

Krzeszowice

47

Zespół Szkół 

ul. Górnicza 3

32-590

Libiąż

48

I Liceum Ogólnokształcące

ul. Orkana 1

34-600

Limanowa

49

Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego

ul. Piłsudskiego 81

34-600

Limanowa

50

I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza

ul. Mickiewicza 3

37-100

Łańcut

51

Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego

ul. Kilińskiego 24

39-300

Mielec

52

Średnia Szkoła Nr 3

ul. Sahajdacznego 9

81-300

Mościska

53

Średnia Szkoła Nr 1

ul. Mickiewicza 7

81-300

Mościska

54 Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie Rynek 13 33-370 Muszyna
55

Zespół Szkół Ogólnokształcących /
Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki

ul. Jagiellońska 8

32-400

Myślenice

56

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Stanisława Staszica

ul. Kościuszki 28

67-100

Nowa Sól

57

Jezuickie Centrum Edukacji im. Piotra Skargi

ul. Skargi 10

33-300

Nowy Sącz

58

II Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Chreptowicza

ul. Rosłońskiego 1

27-400

Ostrowiec Świętokrzyski

59

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica

al. Powstańców Wielkopolskich 18

64-920

Piła

60

Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja

ul. Nowy Świat 2

28-400

Pińczów

61

I Liceum Ogólnokształcące

al. Kopernika 1

97-300

Piotrków Trybunalski

62

Zespół Szkół 

ul. Zakładowa 1

42-480

Poręba

63

I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego

ul. Słowackiego 21

37-700

Przemyśl

64

Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących

ul. Kilińskiego 10

37-700

Przemyśl

65

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

ul. 3 Maja 7

43-200

Pszczyna

66

I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera

ul. Jana Pawła II 41

34-700

Rabka-Zdrój

67

Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte

ul. Sadkowska 19

26-600

Radom

68

IV Liceum Ogólnokształcące im. dr. Tytusa Chałubińskiego

ul. Mariacka 25

26-600

Radom

69

Zespół Szkół im. ks. dr. Jana Zwierza

ul. Mickiewicza 14

39-100 

Ropczyce

70

Zespół Szkół

ul. Krakowska 122

30-199

Rząska - Kraków

71

Zespół Szkół Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie

ul. Żwirki i Wigury 17

32-050

Skawina

72

IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

pl. Zillingera 1

41-206

Sosnowiec

73

II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica

ul. Szkolna 12

27-200

Starachowice

74

Liceum Ogólnokształcące im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

ul. 11 Listopada 3

28-200

Staszów

75

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej

pl. Mickiewicza 3

16-400

Suwałki

76

Zespół Szkół Nr 2 /
II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Zygmunta Podhorskiego

ul. Kościuszki 36

16-400

Suwałki

77

Zespół Szkół im. ks. Stanisława Staszica

ul. Kopernika 1

39-400

Tarnobrzeg

78

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza

ul. Brodzińskiego 6

33-100

Tarnów

79

VII Liceum Ogólnokształcące

ul. Staszica 8

33-100

Tarnów

80

I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity

ul. Mickiewicza 16

34-100

Wadowice

81

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych / II Liceum Ogólnokształcące

ul. Wyszyńskiego 41

44-300

Wodzisław Śląski

82

Zespół Szkół Ogólnokształcących / Publiczne Liceum Ogólnokształcące

ul. Sandomierska 56

37-470

Zaklików

83

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego

ul. Akademicka 8

22-400

Zamość

84

III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida

ul. Kilińskiego 15

22-400

Zamość

85 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ul. Partyzantów 68 22-400 Zamość

 

Kontakt:

mgr inż. Elżbieta Barcikowska-Chromiec
T/F: 12 617 32 63
E: chromiec@agh.edu.pl

 

 

Szkoły, z którymi Akademia Górniczo-Hutnicza podpisała porozumienie o współpracy, w ramach którego udostępnia platformę e-learningową MOODLE:

Lp.

Nazwa szkoły / instytucji

Adres

Kod 

Miasto

1Szkoła Podstawowa im. Wł. Orkana w NiedźwiedziuNiedźwiedź 13134-735Niedźwiedź

2

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Komisji Edukacji Narodowej w Skawinie

ul. Mickiewicza 11a

32-050

Skawina

3

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 im. Władysława Szafera

ul. Stojałowskiego 31

30-611

Kraków

4

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. św. Wojciecha

ul. Strzelców 5a

31-422

Kraków

5

Szkoła Podstawowa im. Wandy Rutkiewicz w Rząsce

ul. Krakowska 122

30-199

Rząska - Kraków

6

Szkoła Podstawowa Nr 33

ul. Konarskiego 2

30-049

Kraków

7

Szkoła Podstawowa Nr 86

os. Jagiellońskie 18

31-833

Kraków

 

Kontakt:
mgr Anna Bajer-Leńczowska
T/F: 12 617 37 71
E: bajerlen@agh.edu.pl